Nefis aroması ve lezzeti ile beğeninize aday olan sınırlı miktardaki bu ürünümüz yüksek polifenol değeri ile şifa kaynağınız olacaktır.

 

Prestijli bir uluslararası yarışma olan Japonya'daki JOOP Prize 2020'de 9,50-10 arasında bir puan alarak BEST IN CLASS (Sınıfının en iyisi) ödülüne layık görülmüştür. 

300 TL ve üzeri alışverişlerinizde
ücretsiz kargo fırsatını kaçırmayın.
Seroliva ürünleri
Control Union Organik sertifikalıdır.
Seroliva Ürünlerinin
Kalitesi Her Yıl Bir Çok Yarışmada Tescillenmeye Devam Etmektedir.

ÇOK SATAN ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATIN

ZEYTİNYAĞI

SerOliva ve Zeytin Tutkusu üstün kalitede naturel sızma zeytinyağı üretmek amacı ile zeytin çiçeği aşamasında iyi tarım uygulamalarından zeytin hasatına; sıkımdan depolamaya uzanan, tüm üretim aşamalarında kendi profesyonel ekipleri ile, geliştirdiği kalite kontrol sistemlerini titizlikle uygular. Zeytinyağının sorumluluğunu dalında alır, sofranıza ulaştırır.

Zeytinlerimizi erken hasat ediyoruz çünkü besin değerinin ve fenollerinin yüksek olması bizim için çok önemli. Soğuk sıkıyoruz çünkü nefaseti ve lezzeti kaybolsun istemiyoruz. Üstelik organik üretiyoruz çünkü sağlığınızı düşünüyor ve doğamızı korumayı seviyoruz.

AROMATİK BİTKİLER VE YAĞLAR

Organik bilye kekik, adaçayı ve organik zeytin yapraklarımızla dilerseniz, yemeklerinizi tatlandırın, dilerseniz içinizi ısıtacak şifalı bir çay demleyin ya da organik kantaron yağımız ile cildinizi dış etmenlerden koruyun, tedavi edin.

 

Doğanın şifalı ellerini evlerinize taşıyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Ürünlerimiz CONTROLUNION

tarafından sertifikalandırılmıştır.

TR-OT-022-842614-02.2019

Ürünlerimiz TC 5262 No'lu Organik Tarım Kanunu ve Kanuna Bağlı TC 27676 No'lu Organik Tarım Yönetmeliğine uygun olarak üretilmektedir. 

BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

Oliva Gıda San Tic. Ltd Şti  Adres: Sazlı mah. 17.sk No:6 Söke AYDIN Telefon: 0256 554 64 67