top of page
SerolivaLogoweb-9.png

Oliva Gıda San Tic Ltd Şti 2007 senesinde Aydın’ın Söke ilçesinde zeytinyağı üreticisi firma olarak kuruldu. Kusursuz zeytinyağı üretimine başlamadan önce 3 yıl yurt içi ve yurt dışında ciddi ARGE çalışmaları yaptıktan sonra fabrikamızda 2010 Kasım ayında üretime başladık. Zeytinin dalından son tüketiciye ulaşana dek tüm aşamalarında faaliyet gösteren şirketimiz, yüksek kaliteli ürünleri ile ulusal ve uluslararası çok sayıda ödüller alarak kısa sürede tanınmış markalar arasında yerini almıştır.

100 Tonluk Organik ve 1000 tonluk konvansiyonel soğuk sıkım zeytinyağı üretimi ile sağlık kaynağı kaliteli zeytinyağını yurtiçi ve yurtdışında binlerce tüketicinin tüketimine sunmaktadır. Oliva Gıda zeytin tarımı, zeytinyağı üretimi, depolama, dolum, etiketleme ve pazarlama alanlarında faliyet göstermektedir. Markalı ve toptan olarak satış yapan firmamız, üretim kapasitesini, ürün çeşitliliğini ve satış ağını genişletmeye yönelik yatırımlarına devam etmektedir.Tüketicilerimizin kendi üretimimiz olan Organik Sertifikalı zeytinlerimizden aynı zamanda sofralarında da yararlanmaları için 2017 yılında üretime başlamıştır.

zeytin tutkusu LogoRenkli_beyazplan.png

SEROLİVA ve ZEYTİN TUTKUSU

Markalarımızla tüketiminize sunduğumuz 

SAĞLIK ve LEZZET kaynağı  ORGANİK SERTİFİKALI ÜRÜNLERMİZİN  ORTAK ÖZELLİKLERİ :

 

   ORGANİK ZEYTİNYAĞLARIMIZ

 

*Tüm organik zeytinyağlarımız POLİFENOL  içeriği çok yüksek olan MEMECİK  çeşidi zeytinlerimizden elde edilmektedir.

*Bakımı ve hasatı tamamen kendi kontrolümüzde olan 2500 dekar  Organik sertifikalı ASIRLIK Zeytinliklerimiz AYDIN il sınırları içindeki dağların yamaçlarında yer almaktadır.

*Muhteşem aroma ve yüksek polifenol  içerikli  Memecik çeşidi zeytinlerimizin tamamına yakını erken hasat döneminde daha yeşil veya yeşil-mor alaca renkteyken toplanırlar. Bunlardan  elde ettiğimiz ÇOK ÖZEL ve STANDART üretimlerimiz farklı ambalajlarda talebe göre tüketicilerimizin sofralarına ulaştırılır.

*Az sayıda da olsa acılık ve yakıcılığı daha az olan zeytinyağı talebi olan tüketicilerimiz için olgun hasat olarak da toplayıp zeytin yağı elde ediyoruz. 

ORGANİK SOFRALIK ZEYTİNLERİMİZ

*Yeşil organik Memecik zeytinlerimiz tek tek el ile toplanıp tamamen doğal yöntemlerle KIRMA ve ÇİZİK sofralık yeşil zeytin şeklinde  şifa ve lezzet kaynağı olarak sizlere sunulur.

*Organik zeytinlerimizin bir bölümü siyahlaştıktan sonra hasat edilip 4 çeşit  Siyah Sofralık  zeytin olarak hazırlanırlar :

Klasik Gemlik tipi Siyah Sofralık zeytin.

Keten çuvallarda, Taş Baskılı Siyah Memecik sofralık zeytini.

Aydın usulü Keten torbalarda sallama usulü  Memecik Yağlı Dilme zeytin.  

Siyah Memecik Yuvarlama zeytin.

 

ORGANİK KANTARON YAĞI, ORGANİK KEKİK , ADAÇAYI ve EL YAPIMI ZEYTİNYAĞI SABUNU

 

*Kantaron Yağı:Organik sertifika kuruluşu denetim ve gözetiminde de izni alınan ormanlık yüksek alanlarından  toplanan taze kantaron otlarının sadece en tepe çiçek ve yaprakları elle ayıklanıp cam kavanozlarda Organik Naturel Sızma zeytinyağlarımızla işleme tabitutularak elde edilir.  Çok yüksek kalitedeki organik kantaron yağımız emsallerinden çok farklı, gerçek şifa kaynağıdır.

*Organik bilye kekik denen muhteşem aromalı bu bitkiler yine Organik sertifika kuruluşu denetim ve gözetiminde de izin alınan ormanlık alanlardan toplanan taze kekikler özel ortamlarda güneş görmeden kurutulup paketlenirler. Yine aynı ormanlık alanlardan topladığımız Ada Çayımız Beğeninize sunulmaktadır.

*Cidinizin ve saçlarınızın dostu olan El yapımı Sabunlarımız sadece  Organik Zeytinyağlarımız kullanılarak üretilirler.

 

GERÇEK SAĞLIK KAYNAĞI TÜM  ÜRÜNLERİMİZ FİRMAMIZIN GARANTİSİ ALTINDADIR.  DENEDİKTEN SONRA  BEĞENMEDİĞİNİZ ÜRÜNLERİ ADE EDEBİLİRSiNİZ.

bottom of page